Angelica Wiik färglitografi

399699

ANGELICA WIIK (född 1960): "Uteliv", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA, ca 59x40 cm, oramad

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (15 bud)
2681632
1 600
2688680
2681632
1 400
2688679
1 300
2681632

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.