Fat silver

399662

FAT, silver, A.B.G., Stockholm, 1938, konturerat brätte, längd ca 35 cm, vikt 417 g

Slitage, repor

Silver

Fat silver

Budhistorik (20 bud)
2689211
4 400
2689213
4 200
2689211
2689205
3 800
2681961
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.