Fickur 18 k guld

399661

FICKUR, 18 k guld, vitemaljerad urtavla, romerska siffror, innerboett i metall, ca 1890, baksida med emaljmotiv, diameter ca 33 mm, total vikt ca 28 g, KLOCKKEDJA, 18 k guld, vikt ca 6,7 g

Emalj med slitage och skador

Klockor/Ur, Fickur, Guld/Smycken

Fickur 18 k guld

Budhistorik (10 bud)
2691853
3 600
2692566
3 600
2691853
3 400
2690869
3 200
2691852
3 200

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.