Bert Håge Häverö litografi

399655

BERT HÅGE HÄVERÖ (född 1932): Auktion, signerad, EA, färglitografi, ca 37x47 cm

Fack 45

Bert Håge Häverö litografi
Budhistorik (14 bud)
2689587
2690030
1 400
2689587
1 300
2690023
2689587

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.