Bert Håge Häverö litografi

399654

BERT HÅGE HÄVERÖ (född 1932): Vaxholm, Norrskär, Östanå, signerad Bertil Håge Häverö, EA, färglitografi, ca 38x47 cm

Fack 45

Bert Håge Häverö litografi
Budhistorik (13 bud)
2683940
1 600
2688899
2683940
1 300
2688898
2683940

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.