Spegel

399653

SPEGEL, gustaviansk stil, 1800-tal, bronserad, dekor av festonger och pärlbård, ca 113x57 cm

Skador krön

Diverse, Speglar

Rum 3

Spegel

Budhistorik (8 bud)
2686451
2 600
2689834
2 600
2686451
2 400
2689831
2686451

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.