Taburetter

399648

TABURETTER, 1 par, 1800-tal, rosa plyschklädsel, höjd ca 45 cm

Slitage

Rum 4

Taburetter

Budhistorik (33 bud)
2689365
3 400
2689352
3 200
2689337
2689343
2 800
2689337
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.