Soffa i gustaviansk

399646

SOFFA, 1800-tal, gustaviansk, gråmålad, ca längd 183, sitthöjd 47 cm, rosa plyschklädsel

Slitage

Rum 21

Soffa i gustaviansk

Budhistorik (9 bud)
2689733
1 300
2689075
2689075
2681726
2681726
700

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.