Bordslampor två st

399641

BORDSLAMPOR, 2 st., porslin, troligen Kina, 18/1900-tal, polykrom dekor, höjd ca 46 resp. 40 cm.

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampor två st

Budhistorik (17 bud)
2689124
3 400
2689121
3 200
2688162
2688162
2 400
2689120

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.