Roland Svensson olja

399639

ROLAND SVENSSON (1910-2003), stilleben, signerad och daterad Roland S, a tergo 1938, olja på pannå, 23x18 cm

Fack 17

Roland Svensson olja

Budhistorik (2 bud)

2692688
500
2690711

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.