Ulf Trotzig oljemålning

399638

ULF TROTZIG (född 1925): "För Fulla segel", signerad Trotzig, olja på duk, ca 68x89 cm

Fack 44

Ulf Trotzig oljemålning

Budhistorik (5 bud)
2688747
12 500
2684590
12 000
2684589
11 000
2684063
650
2684059

Slutpris SEK:
12 500
1 198 EUR, 1 406 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.