Knut Janson oljemålning

399635

KNUT JANSON (1882-1966): Sommarmotiv med båtar, signerad och daterad K. Janson 1915, olja på pannå, 23x29 cm

Smärre färgbortfall

Knut Janson oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2689667
550
2689321
500
2681602
450
2681409
2681396

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.