Gunnar Torhamn oljemålning

399629

GUNNAR TORHAMN (1894-1965): fiskebåtar till havs, signerad Torhamn, olja på pannå, 41x55 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Gunnar Torhamn oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2704158
2 800
2701188
2 600
2701188
2 400
2704157
2701188

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.