Appliquer

399620

APPLIQUER, 1 par, förgylld mässing, höjd 28 cm

Smärre repor

Belysning, Vägglampor

Appliquer

Budhistorik (2 bud)

2688872
2684293

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.