Bordslampa 1800-tal

399618

BORDSLAMPA, 1800-talets andra hälft, bemålad keramik med antikiserande motiv, bronsmontering i form av hänklar, total höjd ca 58 cm

Belysning, Bordslampor

Rum 20

Bordslampa 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
2687411
2689081
2687411
750
2689080
700
2687411
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.