Golvlampa

399616

GOLVLAMPA, 1930/40-tal, mässing och trä med textilklädd skärm, höj och sänkbar, höjd max 165 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 5

Golvlampa

Budhistorik (6 bud)
2689540
700
2689395
650
2686674
600
2686183
550
2686183

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.