Gouache uppsalamotiv

399615

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Uppsalamotiv, otydligt signerad och daterad 1857, gouache, ca 33x43 cm

Lös del till ramen finns att avhämta vid utlämningen

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Gouache uppsalamotiv

Budhistorik (15 bud)
2689601
4 400
2689487
4 200
2689600
4 200
2689487
3 600
2689437
3 400

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.