Esaias Thorén

399612

ESAIAS THORÉN (1901-1981): "I fiskens tecken", färglitografi, signerad och daterad Esaias Thoren -72, 50/300, ca 42x50 cm

Fack 4

Esaias Thorén

Budhistorik (8 bud)
2689713
650
2689702
600
2689711
550
2689702
500
2689661
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.