Timo Solin skulptur

399607

TIMO SOLIN (född 1947): Flicka med rött hår, bemålad metall, signerad och daterad Timo Solin -73, höjd med plexiglasplatta ca 38 cm

Konst, Skulpturer

Timo Solin skulptur

Budhistorik (17 bud)
2690017
2690016
3 800
2688689
3 600
2688443
3 400
2688442
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.