Plafonder i frostat glas

399605

PLAFONDER, 1 par, 1900-tal, stomme i metall, plafonddelar i frostat glas, för tre ljuspunkter vardera, höjd ca 19, diameter 56 cm

Obetydliga nagg

Belysning, Taklampor

Rum 13

Plafonder i frostat glas

Budhistorik (32 bud)
2689445
4 800
2689448
4 600
2689445
4 400
2689447
4 200
2689445

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.