Ian Rusth färglitografi

399604

IAN RUSTH (f. 1950): Sommarkväll, signerad Ian Rusth, daterad -91, numrerad 129/250, färglitografi, ca 45x21 cm

Fack 17

Ian Rusth färglitografi

Budhistorik (11 bud)
2680326
1 600
2684604
2680326
1 400
2684603
1 300
2680326
950

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.