Madeleine Pyk färglitografi

399599

MADELEINE PYK (född 1934): signerad och numrerad M. PYK 185/295, färglitografi, ca 26x19 cm

Fack 2

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (12 bud)
2689975
2687777
2689651
950
2687777
700
2689640
650

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.