Nadezda Streltsova olja

399597

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Venedig, signerad Streltsova, olja på duk, 43x60 cm

Oramad

Fack 22

Nadezda Streltsova olja

Budhistorik (19 bud)
2689500
4 400
2689495
4 200
2689494
2689491
3 800
2689486
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.