Nadezda Streltsova olja

399596

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Blomsterstilleben, signerad Streltsova, olja på duk, ca 65x80 cm

Oramad

Fack 12

Nadezda Streltsova olja

Budhistorik (20 bud)
2688864
6 200
2688810
6 000
2688863
6 000
2688810
5 200
2684674
5 000

Slutpris SEK:
6 200
594 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.