Burkar med lock

399588

BURKAR med lock, aquagrönt samt mauvefärgat opalinglas, mässingsdetaljer, 1950/60-tal, höjd ca 6-10 cm, enligt uppgift inköpta på Svenskt Tenn

Slitage

Glas, Övrigt glas

Burkar med lock

Budhistorik (14 bud)
2690013
3 600
2685646
3 400
2690012
3 400
2685646
2 600
2685512
2 400

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.