Astrid Gate Johansfors

399586

ASTRID GATE, vas glas, Johansfors, dekor av päron, signerad och numrerad "Astrid Gate Johansfors ltd edt 1/25", höjd ca 26 cm

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 31

Astrid  Gate Johansfors

Budhistorik (38 bud)
2689825
5 200
2689824
5 000
2689811
4 800
2689810
4 600
2689808
4 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.