Kökspall 1950-tal

399580

KÖKSPALL, 1950-tal, bemålade stålrör, sits och utfällbara trappsteg i lamellimmad mahogny, höjd ca 64 cm

Bruksslitage, senare bemålning

Kökspall 1950-tal

Budhistorik (14 bud)
2689050
850
2688860
2688852
750
2688859
750
2688852
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.