Barskåp Sverige 1930-tal

399574

BARSKÅP MED SERVERINGSVAGN, Sverige 1930-tal, pyramidmahogny, barinredning i flambjörk, vagnen med glasskiva, totalhöjd ca 126, 95x44 cm, nyckel medföljer

Smärre slitage

Rum 8

Barskåp Sverige 1930-tal

Budhistorik (30 bud)
2689761
14 500
2689758
14 000
2689753
13 500
2689752
13 000
2689751
12 500

Slutpris SEK:
14 500
1 460 EUR, 1 659 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.