Stilleben

399569

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Stilleben, signerad kopia Hüttenbrenner, olja på duk, ca 82x118cm

Konst, Äldre måleri

Rum 20

Stilleben

Budhistorik (20 bud)
2689478
6 000
2689361
5 800
2689361
5 200
2689394
5 000
2689361
4 800

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.