Trymå 1800-tal

399567

TRYMÅ, 1800-talets andra hälft, förgylld samt bronserad, spegelns höjd ca 213x67, postamentets höjd 35,5x76 cm

Skador

Diverse, Hem, Speglar

Rum 3

Trymå 1800-tal

Budhistorik (35 bud)
2689858
8 400
2688595
8 200
2689857
8 000
2688595
7 200
2689856
7 000

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.