Spelbord

399566

SPELBORD, 1800-talets första hälft, halvmåneformat, med mindre låda i sargen, mahognyfanér, höjd ca 79, 50x101 cm

Ställvis hårt slitage på benen, ytskador

Rum 12

Spelbord

Budhistorik (13 bud)
2689079
900
2689048
850
2689030
2689016
750
2688782
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.