Angelica Wiik litografi

399565

ANGELICA WIIK (född 1960): "Fiskblås", signerad och numrerad Angelica Wiik 29/60, litografi, bladmått ca 56x34, oramad

Rum 9

Angelica Wiik litografi
Budhistorik (3 bud)

2698539
2698372
2693192

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.