Angelica Wiik litografi

399564

ANGELICA WIIK (född 1960): "Nalen", signerad och numrerad Angelica Wiik, 22/290, färglitografi med glitter, bladmått ca 85,5x58 cm, oramad

Rum 9

Angelica Wiik litografi

Budhistorik (20 bud)
2697997
1 600
2697995
2697989
1 400
2697993
1 300
2697989

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.