Angelica Wiik färglitografi

399563

ANGELICA WIIK (född 1960): "Blå porten", signerad och numrerad Angelica Wiik 83/290, färglitografi med glitter, ca 60x44 cm, oramad

Rum 9

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (22 bud)
2698192
2698135
2698191
2698135
1 900
2698134
1 800

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.