Angelica Wiik färglitografi

399562

ANGELICA WIIK (född 1960): "Sju hjärtan", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, bladmått ca 56,5x35 cm, oramad

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (20 bud)
2692748
1 400
2697576
1 400
2692748
1 300
2697575
2692748

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.