Angelica Wiik färglitografi

399561

ANGELICA WIIK (född 1960): "Vargtass", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 58x32 cm, oramad

Rum 9

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (17 bud)
2697581
2696318
2697580
2696318
950
2697579
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.