Angelica Wiik

399559

ANGELICA WIIK (född 1960): "Nattliv", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, ca 59x42 cm; oramad

Angelica Wiik

Budhistorik (12 bud)
2680491
1 900
2689512
1 800
2680491
1 700
2688676
1 600
2680491

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.