Angelica Wiik färglitografi

399558

ANGELICA WIIK (född 1960): "Nospuss", signerad och numrerad Angelica Wiik 239/250, färglitografi med glitter, ca 55 x30 cm, oramad

Rum 9

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (21 bud)
2690140
1 600
2690137
2690139
2690137
1 400
2680951
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.