Angelica Wiik färglitografi

399557

ANGELICA WIIK (född 1960): "Kristallbad", signerad och numrerad Angelica Wiik 226/290, färglitografi med glitter, bladmått ca 61x42 cm, oramad

Rum 9

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (32 bud)
2688158
3 200
2683052
2683049
2 800
2681644
2 600
2680958
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.