Angelica Wiik färglitografi

399556

ANGELICA WIIK (född 1960): Monica Z, signerad och numrerad Angelica Wiik 230/290, färglitografi med glitter, ca 61x42 cm; oramad

Rum 9

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (16 bud)
2689364
1 800
2689200
1 700
2688074
1 600
2680963
2680963
1 300

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.