Angelica Wiik färglitografi

399554

ANGELICA WIIK (född 1960): "Resan", signerad och numrerad Angelica Wiik, 226/290, färglitografi med glitter, 60x42 cm, oramad

Rum 9

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (13 bud)
2688462
2688333
2688461
2688333
950
2687959
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.