Gottfried Honegger serigrafi

399550

GOTTFRIED HONEGGER (1917-2016): utan titel, signerad och numrerad 34/50, serigrafi, bladmått ca 60x59 cm

Fack 9

Gottfried Honegger serigrafi
Budhistorik (22 bud)
2689206
1 600
2689203
2688988
1 400
2688881
1 300
2688987

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.