Siri Derkert

399549

SIRI DERKERT (1888-1973): "Ungdomen kommer, nytt samhälle, ny kultur", blyertssignerad Siri Derkert, litografi, pt, 49x64 cm

Oramad, rispa, kantveck

Rum 9

Siri Derkert
Budhistorik (9 bud)
2689177
1 700
2688887
1 600
2680742
2688882
2680742
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.