Takarmatur 1960-tal

399548

LÄKARLAMPA, 1960-tal, vitlackerad metall, mässing och bok, teleskopsmodell, längd ca 60-90 cm

Smärre slitage

Belysning, Taklampor

Hylla 1

Takarmatur 1960-tal

Budhistorik (1 bud)

2680288
2016-08-09 03:46:46

2016-08-16 kl 15:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.