Siri Derkert

399547

SIRI DERKERT (1888-1973): ''Jag vägrar förinta mig själv!", signerad S Derkert, numrerad 15/60, litografi, bladstorlek ca 57x43 cm

Oramad

Rum 9

Siri Derkert

Budhistorik (11 bud)
2689511
2 400
2688971
2689509
2688971
1 900
2688886
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.