Astri Bergman Taube

399545

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): (12) Motiv från Sydfrankrike/Provence, signerade och numrerade, upplaga 120, torrnål, olika motiv, bildmått ca 39x42 resp 42x39 cm

Hanteringsveck, smärre kantskador

Rum 9

Astri Bergman Taube

Budhistorik (5 bud)
2689248
850
2689242
2689240
600
2689057
2688172

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.