Rispappersmålning Kina

399544

RISPAPPERSMÅLNING, Kina, 1800-tal, ca 37x39 cm

Skador

Orientaliskt, Konsthantverk

Rum 6

Rispappersmålning Kina
Budhistorik (13 bud)
2684808
900
2688755
850
2684808
2688753
750
2684808
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.