Oljemålning 1900-tal Rysk konstnär

399543

RYSK KONSTNÄR (1900-tal): Figur i rött, signerad och daterade 99, olja på duk, ca 85x70 cm

Budhistorik (8 bud)
2688517
650
2686998
600
2688516
600
2686998
550
2688515
500

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.