Bordslampa mässing

399541

BORDSLAMPA, mässing, 1900-talets andra hälft, höjd exkl. skärmhållare ca 28 cm

Visst slitage, skärm medföljer ej

Belysning, Bordslampor

Monter 10

Bordslampa mässing

Budhistorik (1 bud)

2688289
2016-08-15 15:48:25

2016-08-16 kl 14:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.