Fåtöljer 1930-tal

399539

FÅTÖLJER, 1 par, 1930-tal, tvåfärgad textilklädsel samt benställning i lackerat trä, höjd ca 77, sitthöjd 42 cm

Visst slitage

Fåtöljer 1930-tal

Budhistorik (2 bud)

2687804
1 400
2685709

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.